Konference DRG Restart 2021

Ve dnech 14.–15. září 2021 se uskuteční v Kongresovém centru Praha další ročník Konference DRG Restart.

 14. 9. 2021  —  15. 9. 2021
 Praha, Kongresové centrum

Program konference (PDF) Záznam 1. dne Živý přenos 2. dne

Registrace na konferenci byla z důvodu naplnění kapacity ukončena. Děkujeme za pochopení. Konference bude přenášena živě na internetu.

Záštitu nad konferencí převzali Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA, ministr zdravotnictví ČR, a prof. MUDr. Štěpán Svačina, DrSc., MBA, předseda České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně.

Místo konání

Kongresové centrum Praha se nachází přímo u stanice metra Vyšehrad na trase metra linky C s pohodlným přístupem městské hromadné dopravy a všech hlavních železničních a autobusových stanic.

Parkování je možné na podzemním parkovišti nebo na nadzemním parkovišti na jižní straně komplexu. Parkovné si hradí každý účastník sám. Upozorňujeme, že v okolí KCP jsou rezidentní parkovací zóny pro Prahu 4.

Pro účastníky konference je vyhrazen vstup č. 10, který se nachází ze strany nadzemního parkoviště. Ve vstupní hale naleznete šatnu. Poté vás výtah vyveze do 3. patra přímo k Jižnímu sálu, před kterým bude probíhat registrace. Prosíme všechny účastníky, aby na registraci přišli včas!

Program pro zástupce referenčních nemocnic začíná dne 14. září od 7.45 registrací. Pro ostatní účastníky začíná program 14. září od 11.30 registrací a obědem.

Podmínky účasti

S ohledem na zvláštní režim týkající se onemocnění covid-19 je každý účastník konference povinen dodržet následující pravidla:

Všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95), dovoleno je sundat ochranu pouze při konzumaci jídla či nápojů.

Ubytování

Pro účastníky konference je opět domluvena možnost ubytování v Hotelu ILF. Cena jednolůžkového pokoje je 920 Kč a dvoulůžkového pokoje 1240 Kč. Při rezervaci prosím uvádějte do poznámky nebo telefonicky „Konference DRG 2021“.

16. 8. 2021


Zpět