ESF Operační program pro zaměstnanost
Klasifikační systém CZ-DRG 2.0

Analýzy a publikace

V sekci Analýzy a publikace jsou publikovány analytické výstupy týkající se klasifikačního systému CZ-DRG, které umožňují hodnotit například četnost a nákladovost jednotlivých DRG bází a skupin, případně další detailní pohledy na výsledné taxonomické jednotky klasifikačního systému CZ-DRG.


Pod tímto odkazem jsou dostupné průměrné celkové náklady na hospitalizační případ pro kompletní seznam DRG bází a DRG skupin systému CZ-DRG verze 2.0. Po zvolení jedné z MDC si může uživatel procházet nejen výsledné průměrné náklady na libovolnou DRG skupinu, ale i jejich strukturu a další charakteristiky. Vše je dostupné i se zohledněním typu poskytovatele akutní lůžkové péče.


Rozdílová dokumentace shrnuje hlavní rozdíly v metodických materiálech, softwarových nástrojích, číselnících a klasifikačních pravidlech systému CZ-DRG verze 1.0 vydaného Sdělením ČSÚ ze dne 31. července 2018 (CZ-DRG 1.0) a odpovídajících dokumentech systému CZ‑DRG verze 2.0 vydaného Sdělením ČSÚ ze dne 27. září 2019 (CZ-DRG 2.0).

2020 Klasifikační systém CZ-DRG 2.0 | Prohlášení o používání cookies | září 2019
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace